Xperia NXT sērija, Xperia Sola un 21 Jumpstreet

Pagājušo piektdien viesojos ar draudzeni [niks – Geekete] Sony Mobile pasākumā Multikino, kur tika prezentēti Xperia NXT sērijas tālruņi – Xperia S, Xperia U un Xperia P, kā arī tālrunis, kurš varētu pie mums parādīties vasarā, Xperia Sola.

Geekete:

Ja Xperia S spēj apburt ikvienu, tad tieši Xperia P vairāk piesaistīs darbīgos ļaudis, jo kā nekā tas ir biznesa klases telefons un ar savu ”Ātrās uzlādes” opciju spēs glābt pat visizmisīgākajā situācijā.

Varu tikai piebilst, ka pēc visu prezentēto tālruņu apskates, jau sāku berzēt rokas uz Xperia S pusi. Ja līdz pirkšanas brīdim nekas labāks un gaumīgās, kā arī ar dzidrāku ekrānu, nebūs iznācis, tad labprāt palutināšu sevi ar šo jauko tālruni.

Kā arī pasākums bija ļoti jauks un nepiespiests, vienīgais mīnus – garās rindas starp semināru un filmu, lai varētu tikt pie uzdāvinātā popkorna un dzēriena 🙂

 

Kopumā visi NXT sērijas tālruņi pirmajā acu uzmetienā izskatās vienādi, taču katram ir sava odziņa. Pēc izmēra un ne tikai, brašākais no visiem ir Xperia S, tad seko Xperia P un Xperia U ir pats mazākais no visiem, par ko var pārliecināties arī attēlā zemāk.

Par katru tika atrādīts arī prezentācijas video. Visvairāk patika Xperia Sola video:

Nobeigumā noskatījāmies filmas 21 Jumpstreet pirmizrādi. Filmai dodu vērtējumu 8/10 un pēc zālē novērotajām emocijām varēja noteikt, ka filma aizrauj ne tikai mani.

 

Lāčplēša diena