Par Xperia Neo

Xperia Neo specifikācija un attēli iekš GSMarena.

No sevis varu piebilst to, ka tālrunis darbojās diezgam raiti ar Android Gingerbread versiju, ja ņem vērā to, ka tas iznācis 2011. gada sākumā. Kārtējais pierādījums tam, ka nav vajadzīgs dual vai quad core procesors, lai izstrādātu lietotājam draudzīgu tālruni, kas nebremzē. Prieks arī par to, ka tālrunim būs atjauninājums uz Ice Cream Sandwich jeb Android 4.0 versiju. Izskatās, ka šobrīd Sony ir vienīgais ražotājs, kuram interesē versiju atjauninājumi arī ne tik jaunajām ierīcēm. Xperia Neo ir arī jaunāks brālis Neo V, kuram ir nelieli dizaina uzlabojumi un 5 pix kamera atškirībā no Neo, kuram ir 8 pix.

Nupat parādījās arī jaunumi par Xperia Neo L, bet nav zināms, vai tas līdz mūsu platuma grādiem maz nonāks.

Esmu arī novērojis, ka Xperia tālruņi (arī Asus Transformer TF101) “nedraudzējas” ar Linksys rūtera WRT54G modeli. Šīs ierīces vienkārši šo rūteri neatrod. Bija problēma arī ar vēl vienu Linksys rūteri (ar to pastāvīgi zuda savienojums), taču firmware atjaunināšana rūterim šajā gadījumā palīdzēja.

Līdz ar šo tālruni bija iespēja ievērtēt Live Dock un teikšu godīgi, ka pie tā ir jāpiestrādā un tas ir jāpārstrādā. Labāk patiktu, ja tālrunis būtu uzspraužams uz tāda kā statīva tāpat kā citiem ražotājiem.

Daži ar Xperia Neo uzņemtie attēli:

Lāčplēša diena