Par SE xperia active

Xperia Active – mobilais tālrunis aktīviem cilvēkiem, vai cilvēkiem, kas vienkārši vēlas maza izmēra kompaktu telefonu. Nav jābaidās, lai šo telefonu saslapinātu, jo ar to var filmēt zem ūdens 15 min. To nodrošina dubultā aizmugure – tam ir 2 aizmugurējie vāciņi. Zem pirmā tiek ūdens, taču otrais nodrošina, lai ūdens netiktu telefona iekšpusē. Pēc filmēšanas gan ieteicams to izžāvēt, lai nestāv ūdens zem pirmā vāciņa. Var satecēt kabatā. 🙂

Telefona tehniskie dati iekš GSMarena.

No sevis varu piemetināt, ka telefons darbojas godam. Īpaši priecē kamera ar autofokusu, kura ar 5 MP uzņem tīri kvalitīvas bildes. Daži ar xperia active uzņemtie attēli:

 

Nav saglabājusies neviena bilde par teksta fotogrāfēšanu, taču kamerai tam ir speciāls režīms un tekstu var nofotografēt skaidri salasāmu.

Testa video:

Angry birds uz šī telefona arī darbojas bez aizķeršanās. 🙂

Mazliet ārpus tēmas, taču cilvēkiem, kas ikdienā telefonā lieto skype iesaku apdomāt citas alternatīvas. Mani, piemēram, neapmierina skype rijīgums gan trafika, gan baterijas ziņā. Ļoti laba alternatīva ir IRC, kurš joprojām nav miris arī Latvijā. Diezgan ērta aplikācija ir Yaaic. Salīdzinājumā ar skype yaaic dienas laikā apēd 45 KB internet trafika, bet skype apēd 250 KB jau pie ieslēgšanas vien.

Plašāk par pašu telefona apskatu un tā ūdensizturību ir apskatījis parasts.lv.

p.s. Pateicos Sony Ericsson Latvia par iespēju izmēģināt šo telefonu!

Lāčplēša diena