Par Blackberry Bold 9900

Pirms neilga laika Bite deva iespēju uz laiku palietot tālruni Blackberry Bold 9900. Pirmie iespaidi bija gana pozivīti, taču tos nedaudz nomelnoja fakts, ka telefons bija RIM dots testa variants un pieļauju, ka pat ne galējā versija, bet kas zin. Izpaudās tas sekojoši – telefonam “idle” režīmā sabloķētam bez ieslēgta mob. interneta tāpat diezgan strauji sēdās baterija un bija pāris restarti, par kuriem telefons mani netika brīdinājis. Ņemot vērā ārzemju resursos lasītās atsauksmes, tad tas tiešām ir tikai testa modelī.

Ja uz to piever acis, tad būtībā pārsteigumu nebija, jo iepriekš jau biju lietojis Bold 9780 un ņemot rokās šo jau bija sagaidāms, ka tas ir nostrādāts līdz galam, kā jau visi Blackberry tālruņi. Jaunajam klāt nācis skārienjūtīgais ekrāns, kurš reaģē acumirklī. Tāpat kā 9780, arī jaunais Bold jau noklusēti prot atskaņot flac formāta skaņdarbus. Kamera priekš 5 MP arī diezgan laba. Testa attēli gan izpalikuši, bet daži no paša Bold 9900 attēliem un kameras attēliem ir  šeit.

Viens no mīnusiem šim telefonam ir augstā cena Latvijā, kas, manuprāt, ir nedaudz kosmiska pie operatoriem. Interneta veikalos cena svārstās ap 370 Ls, kas ir nedaudz tuvāk patiesībai, taču arī nav korekta, bet to ne man vērtēt, jo brands ir brands un attiecīgi maksā. Aplikāciju klāsts Blackberry telefoniem joprojām ir diezgan šaurs, bet visu primārāko iegūt var. Dažām aplikācijām būs arī neliela izvēle starp nedaudzām, citām būs tikai 1.

Tehniskās nianses nav vērts stāstīt, jo par tām skaidri un gaiši apraksta GSMarena – Bold 9900

Telefons joprojām ir aptaustāms un paspaidāms Bite salonos, izmantojiet iespēju.

Lāčplēša diena