Movie review: “Skyfall” 2012 iespaidi un vērtējums – Geekete

Ar šo filmu sākšu jaunu hobiju, ja to tā vispār var nosaukt, un rakstīšu savus iespaidus un gardos vērtējumus par filmām, ko esmu redzējusi. Tad ko es domāju par “Skyfall” ?

Saturs:

  • Video ieskats
  • Pirmie iespaidi
  • Kopvērtējums
  • Vērtējums

Video ieskats:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=6kw1UVovByw]

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=DeumyOzKqgI]

Pirmie iespaidi: 

Pat neskatoties uz to, ka biju redzējusi filmas video ieskatu pāris reizes, mani tik un tā šokēja ainas uz vilciena un tas, cik skaisti Bonds krita lejā. Vizuāli filma tiešām bija iespaidīga.

Jau no sākta gala likās, ka skatos filmu par Supermenu, jo Bonds spēja visu, pat klasiski ciest no lodes, bet izlikties, ka nekas nav noticis. Tad atcerējos, ka tomēr skatos filmu par Bondu un uz šo faktu pievēru acis savā vērtējumā.

Filmas ievadtitri ar Adeles dziesmu fonā bija baudāmi un vizuāli pievilcīgi.

Kopvērtējums:

Domāju, ka filma patiktu ne tikai Bonda faniem, bet arī visiem pārējiem action žanra cienītājiem. Savu odziņu piedeva britu humors un sarkasms, kas vijās viscaur filmai. Vēlos uzslavēt Javier Bardem tēlojumu.

Laika ziņā gan likās par garu, jo pa vidu filmai jau sāka kļūt garlaicīgi, bet vismaz grand finale atkal paskrēja nemanot un ievilka atpakaļ azartā.

Pārsteigumu nesagādāja tas, ka filma beidzās tā kā parasti šāda tipa filmas beidzas [Es cenšos nespoilot]. Ko diez vēl varētu izdomāt jaunu un nebijušu nākamajai Bonda filmai?

Vērtējums:

Vai es ieteiktu citiem? Jā!

Vai es skatītos vēlreiz? Jā!

Dodu 7 ar pusi cepumus.

 

 

IMDB

Geekete

Lāčplēša diena