HTC Wildfire Android lietotnes ko ieteiktu citiem – part 2 – Geekete

Kā jau virsraksts vēsta, tad raksts būs par dažām Android lietotnēm priekš HTC Wildfire, kuras izmantoju ikdienā vai kuras šķiet tiešām noderīgas. Visas aplikācijas ir atrodamas Google Play veikalā.

  1. Clean Master – nepagāja pārāk ilgs laiks, kad pēc ROM nomaiņas visa sistēma atkal sāka bremzēt un lagot. Edžus pasvieda ideju, ka sistēmas kešatmiņa varētu būt pārbāzta…tā arī bija. Atradu šo lietotni un līdz šim arī izmantoju. Ērta, ar vairākām noderīgām funkcijām, kā arī bezmaksas. Lietotne pati par sevi atgādina, lai kešatmiņa tiktu regulāri tīrīta!
  2. Daily Yoga – sērfojot un pētot bite.lv, uzgāju dažas noderīgas lietotnes. Viena no tām bija šī. Uz mana HTC Wildfire tā nedaudz lago, bet var pieciest. Lietotne sastāv no vairākām papildus mazām lietotnēm (nodarbību tipiem), kas atsevišķi jānovelk. Tā tad – Daily Yoga, ļauj izvēlēties jogas nodarbības tipu, piemēram, “Standing poses for Beginers”, un tālāk izvēlēties nodarbības ilgumu (parasti 10-30 minūtes). Nodarbības fonā skan bezmaksas relaksējoša mūzika un sieviete miermīlīgā balsī stāsta, kas ir jādara (katru izpildāmo pozu var redzēt arī atsevišķi, kā arī paralēli sievietes teiktajam var skatīties daļēju video pamācību). Kādu vakaru izmēģināju 15 minūšu guļošo pozu nodarbību un gāju gulēt laimīga, jo mugura vairs nesāpēja un ķermenis bija pilnīgi atslābināts (pēc treniņiem, kādi ir man, tas ir visai brīnumaini).
  3. iGag – Kā tad bez iGag? Kad pārvietojos sab-transā vai gaidu treniņu, šī lietotne ļoti noder. Ielādes ātrums ir apšaubāms, bet tas jau ir atkarīgs no interneta savienojuma spējām. iGag ir 9gag lietotne, kas piedāvā iespēju, tā pat kā 9gag, redzēt “Hot”/”Trending” u.c. lapu saturu.
  4. RTU lekciju saraksts – Jā, pavisam nopietni! Lai gan mēdz būt visādas aizķeršanās, lietotne mēdz būt noderīga, it īpaši semestra sākumā, kad vēl nav iegaumēts saraksts un grūti atcerēties nedēļu skaitu. Labprāt vēlētos iespēju atzīmēt savus brīvās izvēles priekšmetus, lai visi pārējie nemaisītos, bet pagaidām tādas funkcijas nav.
  5. piBalance – ātrs, ērts un viegls veids kā noskaidrot cik SMS, sarunu minūtes un MB ir pieejami. Atbalsts ir Bites tīklam, par pārējiem gan nezinu, jo neesmu mēģinājusi pārbaudīt (es pārgāju uz Biti, nav par ko sūdzēties!). Šeit jāpasakās Kasparam Misiņam, jo šo lietotni redzēju viņa blogā un nolēmu ietestēt.
Lāčplēša diena