HTC Wildfire Android lietotnes ko ieteiktu citiem – part 1 – Geekete

Kā jau virsraksts vēsta, tad raksts būs par dažām Android lietotnēm priekš HTC Wildfire, kuras izmantoju ikdienā vai kuras šķiet tiešām noderīgas. Visas aplikācijas ir atrodamas Google Play veikalā.

Daudzas stock lietotnes esmu nomainījusi uz alternatīvām lietotnēm. Iemesli? Dažādi.

  1. GO SMS Pro -brīdī, kad sms skaits uz viena kontakta saraksti pārsniedz 2000, stock lietotne sāk neizturami bremzēt un ielādē ziņas ļoti lēni. Pirms likvidēju šo jauko saraksti, nolēmu pamēģināt kādu citu SMS lietotni un katrā ziņā, arī GO SMS Pro bremzēja, bet ne tik ļoti kā stock lietotne. Šī lietotne piedāvā plašu klāstu ar maksas un bezmaksas tēmām, kā arī detalizētu lietotnes pielāgošanu paša vēlmēm.
  2. Gmail – domāju, ka īpaši paskaidrojumi te nav nepieciešami. Jebkurā gadījumā tiem, kas izmanto ikdienā tikai Gmail e-pasta pakalpojums, būs daudz vieglāk uzstādīt šo lietotni, nekā konfigurēt stock e-pasta lietotni. Gmail atbalsta arī vairāku kontu pievienošanu.
  3. MixZing Media Player – tas pats, kas ar iepriekšējām lietotnēm, stock ir neērtas, bieži bremzē un sagādā citas problēmas. Jau no sākta gala piedāvātā stock lietotne nepatika. Izmēģināju vairākus mūzikas atskaņotājus līdz brīdim, kad paziņa ieteica šo. Nevaru sūdzēties, viegli un ērti atrast visu nepieciešamo, noderīgs logrīks (widgets) un parocīgas fīčas.
  4. 3G Watchdog – Kopš pievienojos Bites tīklā ( no septembra) – sāku izmantot mobilo internetu un šī bija pirmā lietotne ko meklēju. Neesmu vīlusies. Uzstādot opcijas pareizi var noteikt pietiekami precīzu patēriņu. Bites rēķinā tika uzrādīti 15,29MB, bet lietotnē 14,97 MB – starpība maza.
  5. AndChat – ticiet vai nē, bet Latvijā Irc nav miris un šī man šķita vispiemērotākā un ērtākā lietotne. Izmēģināju arī citas: AndroIRC un Yaaic, bet tik un tā AndChat likās piemērotāka.
  6. ColorNote Notepad Notes To Do – nav ko piebilst. Vienkārša un nepārbāzta ar fīčām. Vairāki logrīku veidi. Zinu zinu, ka Gmail piedāvā uzdevumu kalendāri (kuru es arī izmantoju), bet šis man šķiet noderīgs ātrām piezīmēm un citām figņām, kurām nav jāpiesaista datums, kā piemēram, iepirkšanās saraksts.
  7. Dropbox – atvieglo failu pārvietošanu no SD kartes uz datoru un otrādi. Nu nepatīk man spraust vadus, tāpēc šo uzskatu par labu alternatīvu.
  8. Endomondo Sports Tracker – paskaidrojumi domāju, ka nav vajadzīgi. Ļauj ierakstīt un saglabāt treniņu laiku, kā arī uzrāda kartē ceļu, ja tāds ir. Var sekot līdzi draugu aktivitātēm, redzēt treniņu statistiku utt.
  9. QuickPic – jau atkal ātrāka lietotne par oriģināli piedāvāto. Neesmu gan īsti izpētījusi lietotnes piedāvātās funkcijas, jo reti kad lienu savā galerijā, bet ja vajag kaut ko atrast to var izdarīt ātrāk.
  10. Ringdroid – ērta un parocīga lietotne, lai veidotu zvana signālus un modinātāja signālus no esošajiem mūzikas krājumiem. Citas šāda veida lietotnes neesmu mēģinājusi, jo ja ar vienu esmu apmierināta, tad citu nemaz nemeklēju. Lietotne piedāvā apgriezt un izgriezt visu, ko vien sirds kāro, limitu faktiski nemaz nav. Iesaku izmēģināt.

 

 

Geekete

Lāčplēša diena