How to: HTC Wildfire CyanogenMod 7 GPS salabošana

Ievads

Jau labu laiku dzīvojos ar CyanogenMod 7, kas uzlikts manam HTC Wildfire. Kopš uzlikšanas tā arī lietoju viedtālruni bez strādājoša GPS. Ne Google Maps, ne Endomondo signālu neuztvēra. Tā kā bija ziema – īpaši nepārdzīvoju.

Tā nu pienāca siltāks laiks (vismaz tad bija, kad salaboju GPS) un nolēmu, ka man vajag ejošu GPS priekš Endomondo utt.

ŠĪ PAMĀCĪBA IR PRIEKŠ HTC WILDFIRE! ES NEATBILDU PAR SEKĀM!

CyanogenMod 7 GPS salabošana

  • Solis 1: Novelc šo, šo un šo te ar un uzliec visus kaut kur uz SD kartes.
  • Solis 2: Atver lietotni “ROM Manager”. Lai manuāli varētu uzinstalēt iepriekšējā solī novilktos Radio failus vajadzēs pazemināt ROM versiju uz 2.5.0.7. To var izdarīt šādi: Recovery Setup -> Install or Update Recovery (ClockworkMod Recovery) -> Sadaļā “HTC” izvēlies “HTC Buzz (Wildfire)” -> poga “Menu” un “Advanced Mode” -> All ClockworkMod Recoveries -> izvēlies 2.5.0.7 -> Flash ClockworkMod Recovery.
    Tagad “ROM Manager” vajadzētu izskatīties līdzīgi kā attēlā. Galvenais, lai pie “Current Recovery” būtu “ClockworkMod 2.5.0.7”rommanager
  • Solis 3: Spied “Reboot Into Recovery” un gaidi, kad viedtālrunis ieslēgsies ClockworkMod Recovery režīmā.
  • Solis 4: Ar skaļuma regulēšanas pogām izvēlies “wipe cache partition” un tad “YES”
  • Solis 5: Izvēlies “install zip from sdcard” – spied apaļo sensora pogu -> “choose zip from sdcard” -> atrodi pirmajā solī novilktos failus un izvēlies to, kas ir “3.35.19.25”
  • Solis 6: Pārstartē viedtālruni un veic GPS testu. Ja GPS strādā, tad apsveicu! Ja nē, tad tā pat pamēģini uzinstalēt atlikušās divas versijas.
  • Ja “3.35.19.25” tiešām strādā, tad (nav obligāti) vari mēģināt uzlikt “3.35.20.10”, kas ir jaunāka versija. Es mēģināju, bet man nestrādāja jaunākā versija, tāpēc atstāju to pašu “3.35.19.25”
  • Solis 7: Atver atkal “ROM Manager” un Recovery Setup -> Install or Update Recovery (ClockworkMod Recovery) -> Sadaļā “HTC” izvēlies “HTC Buzz (Wildfire)” -> Flash ClockworkMod Recovery. Tādā veidā atjaunosi savu ClockWorkMod verisiju atpakaļ uz jaunāko.

Jautājumi?

P.S. Noderīgs linki:

XDA Wildfire forums

Oriģinālais raksts

 

 

Lāčplēša diena